Ciężka praca się opłaca

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Doda

Dorota Rabczewska to artystka równie prowokująca co pracowita. W kolorowych magazynach bardzo często możemy napotkać artykuły poświęcone kolejnym jej skandalom, albo przynajmniej ciekawszym wydarzeniom z życia.

Rzadko kto jednak wspomina, że Doda nagrywa co najmniej jedną płytę na dwa lat i każda z nich cechuje się oryginalnym pomysłem. Pierwsze hity trafiły do sklepów pod nazwą “Virgin” w roku 2002, a kolejne w latach 2004 – “Biombo”, 2005 – “Ficca”, 2007 – “Diamond Bitch” i 2011 – “7 pokus głównych”. Doda zatem zaskakuje nie tylko swoim zachowaniem, ale również potrafi zaszokować efektami swojej ciężkiej pracy.

Nowa płyta Dody

Dzisiaj czekamy na kolejny krążek artystki, którego zapowiedzi są bardzo obiecujące. Płyta będzie się nazywać “TBA” i ma odsłaniać zupełnie inne talenty artystki. Ci, którzy już słyszeli co nieco z nowego albumu, twierdzą, że stanie się on hitem roku.

Czy tak będzie, czas pokaże, ale Doda zapewnia, że na tej płycie nadal nie poprzestanie ciężkiej pracy i udowadniania, że jest prawdziwą piosenkarką.