Sława i talent Beyonce

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Beyonce-Knowles

Urodziła się w Houston w roku 1981. Jej kariera zaczęła się w jednym z popularnych girlsbandów – „Destiny’s Child”. I choć wróżono jej, że razem z upadkiem zespołu może stracić wszystko, to ona jako gwiazda rozbłysła jeszcze mocniej i promienieje do dzisiaj.

Mowa oczywiście o Beyoncé Giselle Knowles-Carter, której koncertu z niecierpliwością oczekują fani w Polsce. Ta królowa rhythm’n’bluesa jest cały czas popularna i to głównie za sprawą swojego doskonałego głosu, nieprzeciętnego repertuaru i wyjątkowemu talentowi a nie dzięki plotkom i pierwszym stronom brukowych magazynów. Beyonce to ideał artystki. Szczęśliwie zamężna z Jay-Z, matka małej Blue Ivy, właścicielka firmy kosmetycznej i producentka w branży muzycznej. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, zawsze promienna i stroniąca od skandali. Olbrzymia rzesza jej fanów to ludzie w każdym wieku, z każdego końca świata.

Bilety na koncerty Beyonce rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, fani prześcigają się w kolejkach do kas, a oglądane później występy zachwycają, wzruszają i pozostają w pamięci na długo.