Aniołki Victoria Secret – Adriana Lima

Adriana-Lima

Victoria’s Secret to wiele znanych nazwisk, szczególnie gdy mowa o modelkach. Na wybiegach dla tego najbardziej ekskluzywnego producenta bielizny damskiej chodzą prawdziwe piękności.

Należy do nich również Adriana Lima – brazylijska modelka i aktorka. Lima uważana jest nawet za jednego z czołowych Aniołków Victora’s Secret i co niektórzy mówią, że pokazy bez jej udziału nie mogą być ciekawe.

Ariana Lima

Modelka Ariana Lima swój pierwszy poważny kontrakt z agencją modelingu podpisała, gdy miała 16 lat. Były to kontrakt z Elite Model Management w Nowym Jorku. Od 16 lat znajduje się na najwyższych miejscach rankingów gwiazd mody i od 16 lat robi wielką karierę w świecie mody. Jej mężem jest koszykarz NBA Marko Jaric, za którego wyszła w 2009 roku (dokładnie w Walentynki). Dzisiaj Adriana ma dwie córki – Valentine (15 listopada 2009) i Sienne (12 września 2012).

Treningi inspirowane ruchem zwierząt

Adriana Lima podczas swojej pierwszej ciąży sporo przytyła i wielu zastanawiało się jak dużo będzie musiała poświecić, aby wrócić do swojej poprzedniej wagi. Podczas drugiej ciąży modelka bardziej się kontrolowała i od samego początku dbała o linię, wykonując specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży oraz uczęszczając na treningi inspirowane ruchem zwierząt. Lima udawał wówczas na przykład ruchy kraba.

Adriana Lima

Adriana stara się nie szokować i nie wzbogacać tabloidów swoim wizerunkiem, aczkolwiek kiedyś zadziwiła swoich fanów mówiąc, że w czasie ciąży ma ochotę na piwo. Oczywiście podkreśliła w tym samym wywiadzie, że go nie pije, bo jej nie wolno, ale samo oświadczenie wzbudziło niemałą ciekawość zarówno w świecie mediów, jak i świecie modelingu.

Modelka zarabia rocznie 7 milionów dolarów i jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Swego czasu sprzedawała swój nowojorski apartament, którego cena wynosiła prawie tyle co jej roczne zarobki.

Adriana Lima w bieliźnie

Lima jest pożądana na wybiegach i dzięki temu może sobie pozwolić na ekscentryzm i szaleństwo, ale tak naprawdę mało słynie z ekscesów, a zamiast tego jest bardzo znana z wyjątkowej francusko-amerykańsko-portugalsko-karaibskiej urody.

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.