Grafiki autorstwa Alessandry Scandelli

Wszystkich miłośników sztuki z pewnością ucieszy fakt, że w październiku i listopadzie na opakowaniach Cinzano będzie można znaleźć grafiki autorstwa słynnej włoskiej artystki, Alessandry Scandelli.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż w związku z wprowadzeniem ich do sprzedaży, 24 października wystartował specjalny konkurs, w którym można wygrać grafiki wspomnianej artystki. Włoska marka Cinzano wspólnie z Scandellą umożliwiają chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, bowiem czy może być coś piękniejszego niż słoneczne Włochy?

Opakowania z limitowanej edycji Cinzano ozdobione są grafikami, na których znajdziemy między innymi: włoską ulicę, rzymską kawiarenkę i przyjęcie odbywające się w Neapolu. Dzięki nim spędzanie wieczorów w gronie przyjaciół będzie jeszcze przyjemniejsze.

Co się zaś tyczy konkursu, to co tydzień (od 24 października do 18 grudnia) można wygrać ładnie oprawioną i wydrukowaną na dużym formacie grafikę Alessandry Scandelli. W tym celu trzeba tylko odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe (w formie tekstowej lub fotografii): „Czym dla Ciebie jest celebrowanie chwil?”

Więcej informacji na temat produktów Cinzano oraz samego konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie firmy.