Wyniki KONKURSU Z HYPER+

Przysłaliście nam tyle ciekawych odpowiedzi, że mieliśmy duży problem z wyłonieniem zwycięzców.

Pomogło nam w tym to, że niektórzy źle odpowiedzieli na pierwsze pytanie, ale takich osób było niewiele.

Prowadzącym magazyn „Joint” jest oczywiście Piotr Kubiński, a jeżeli chodzi o Wasze odpowiedzi na drugie pytanie (krótko opisz, do czego wykorzystasz pendrive’a), to były one bardzo zróżnicowane. Niektórzy chcieli przy jego pomocy zawładnąć światem, inni otwierać piwo (do tego jednak polecamy zwykły otwieracz), a jedna osoba chciała się przy jego pomocy oświadczyć. Te przykłady pokazują, jak twardy był orzech, który musieliśmy rozgryźć, ale w końcu się udało.

Pierwsze miejsce – chociaż wszyscy zwycięzcy otrzymają takiego samego, niezwykle pojemnego pendrive’a – zajęła pani Anna Ś. za następującą odpowiedź:

„Na nowego pendrive’a (jeśli go wygram) wgram pierwsze zdjęcie z Usg mojego drugiego potomka a potem włożę go do pudełka pamięci i zakopię w ogródku z datą odkopania za 10 lat…” 

Drugą nagrodę przyznaliśmy pani Patrycji S., która wykorzysta go w następujący sposób:

„Pendrive wykorzystam do przechowywania tajnych materiałów z lat przedmałżeńskich: tj pliki Worda z pierwszymi opowiadaniami fantasy, pierwszy referat z chemii o związkach kompleksowych, kolekcja zdjęć Kubusia Puchatka, muzykę Josha Grobana, fotki byłego chłopaka których szkoda mi wyrzucić, fotki wyjątkowo wkurzających mnie ludzi, którzy pojawili się w moim życiu, już ich nie ma ale mocno mi zaleźli za skórę, motywując mnie aby na co dzień starać się jeszcze mocniej 😉 – to tak na wypadek jak bym potrzebowała mocniejszego “kopa”.”

Trzecie miejsce zajął pan Kamil G. W jego przypadku spodobało nam się szczera i jedyna w swoim rodzaju odpowiedź:

„Pendrive wykorzystam do przechowywania filmów z pod znaku “XXX” w bezpiecznym miejscu.” 

To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż dzięki uprzejmości bloku programowego HYPER+ mogliśmy przyznać większą ilość nagród, które powędrują do następujących osób: Emilia Z., Bogdan K., Iwona G., Rafał J., Zosia F., Jarosław T. i Filip Ś.

Zwycięzców – których powiadomiliśmy również mailowo – prosimy o przesłanie danych do wysyłki, a wszystkich pozostałych zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie, który wystartuje już w przyszłym tygodniu. Za ufundowanie pendrive’owych nagród raz jeszcze dziękujemy kanałowi HYPER+.