Wyniki kryminalnego konkursu – Wygraj książkę Aż po ciemny las

Z nadesłanych przez Was odpowiedzi wybraliśmy dwie, które – naszym zdaniem – są najciekawsze i to ich autorom wyślemy po egzemplarzu książki „Aż po ciemny las”.

Uczestnicy konkursu, którym nie udało się wygrać, nie muszą się jednak martwić, gdyż jeszcze w tym tygodniu ruszymy z kolejnym konkursem z książkami pana Jacka Rębacza.

Zwycięskie odpowiedzi zostały nadesłane przez panią Elżbietę i pana Krzysztofa. Zamieszczamy je poniżej, abyście mogli zapoznać się z poglądami naszych czytelników (pisownia oryginalna):

„I tak i nie. Jeśli praca jest pasją i spełnieniem marzeń – tak. Jeśli tylko stabilizacją finansową i czasem na rodzenie dzieci – nie. Ale dotyczy to również niektórych mężczyzn – poza rodzeniem dzieci oczywiście;-) Kobieta w Policji łagodzi obyczaje . Tak wlaśnie myśle 😉 Niekoniecznie na swoim przykładzie.” – Elżbieta z Radomia

„Jako mężczyzna, który uwielbia kryminały mogę z całą stanowczością powiedzieć, iż kobiety w szeroko rozumianej kryminalistyce sprawdzają się w 100%, powinny być zatrudniane, bo tam, gdzie nie jest wymagana siła, szybkość a sprawdza się przenikliwość umysłu, instynkt, intuicja i inne, ciekawe spojrzenie na sprawę kobieta jako inspektor, detektyw nadaje toczącemu się śledztwu nowy bieg. Praca w policji to nie tylko szukanie śladów, to także praca na ulicy wśród przestępców, przesłuchania, niejednokrotnie uczestnictwo w tzw. prewencji – niewątpliwie takie sytuacje stawiają przed kobietami ogromne wymagania, którym te oczywiście potrafią sprostać – co widać (choć rzadko) na naszych ulicach.” – Krzysztof z Poznania

Przypominamy również, że sponsorem nagród jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.