Plotki z życia gwiazd

Daniel Craig – znany głównie z ról w filmach o superagencie 007, gdzie grał samego Jamesa Bonda – wziął ślub z Rachel Weisz.

Odbył się on w Nowym Jorku, a media nie miały żadnego wstępu na uroczystość. Po za młodą parą na ślubie była tylko dwójka ich znajomych oraz dzieci: córka Elizabeth i syn Henry.

Opisywany niedawno aktor Aleksander Skarsgård (znany przede wszystkim z serialu „Czysta krew”) zagra w filmie „The Vanguard”. Wcieli się w nim w rolę wikinga, wysłanego wspólnie z bratem do Ameryki Północnej. Za scenariusz do filmu odpowiada Chris Boal, natomiast wspomniany aktor będzie także współproducentem filmu.

W najnowszym filmie Woody’ego Allena „O północy w Paryżu” (który można już oglądać na ekranach polskich kin) zobaczyć można takie gwiazdy jak Michael Sheen czy też Rachel McAdams. Aktorka przyznała, że dzięki tej produkcji zmieniło się jej podejście do relacji damsko-męskich. Czy najnowszy film Allena będzie równie dobry jak jego poprzednie produkcje? O tym nasi Czytelnicy muszą przekonać się samemu.