Co z Zuzy wyrośnie?

Zuza-Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk to zwyciężczyni trzeciej edycji programu “Top Model – Zostań Modelką”. Od finału minęło już kilka dni, a Zuza pozostaje nadal w centrum zainteresowania.

Pojawiła się już nawet na kilku pokazach i cały czas aktywnie prowadzi swoje konta na serwisach społecznościowych. Już niedługo ukaże się również lipcowe wydanie magazynu Glamour, w którym zostanie opublikowany artykuł o zwyciężczyni programu oraz znajdzie się ona na jego okładce.

Fani Zuzanny Kołodziejczyk są zachwyceni jej zwycięstwem i wychwalają jej zdolności, wygląd oraz wyjątkowy charakter. Przeciwnicy mówią, że jest przeciętna i nie zdobędzie nic więcej poza nagrodą w polskiej produkcji. Jak na razie popularność Zuzy rośnie, co można między innymi zaobserwować w jej portfolio w serwisie MaxModels. Ponadto, aby w pełni rozbłysnąć, Zuza musi teraz naprawdę ciężko pracować. Czy stanie się światowej sławy modelką? Czy rozbłyśnie i będzie świecić jasnym światłem na salonach? Wszystkie ewentualne braki i niedoskonałości odsłoni kontrakt z agencją “Next” i dopiero po jego zakończeniu będzie wiadomo co z Zuzy wyrośnie.

Podobne artykuły :

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.