Dita von Teese

Źródło: pinger.pl

Striptizerka z klasą, ex-kobieta Marilyna Mansona i modelka poruszająca serca dojrzałych mężczyzn w jednej osobie, czyli Dita von Teese w pełnej krasie.

Modelka urodziła się 28 września 1972 roku w stanie Michigan. Początkowo nazywała się Heather Renée Sweet i uczęszczała na lekcje baletu. W wieku piętnastu lat zrezygnowała jednak z nauki, a zamiast tego zaczęła pracować w sklepie z bielizną. Już wtedy fascynowały ją lata 40.

Zobacz również: Katherine Ann Moss

W wieku 19 lat zaczęła tańczyć w klubie ze striptizem, a tym co odróżniało ją od reszty tancerek był oryginalny styl retro, dzięki któremu szybko trafiła na okładki takich czasopism jak chociażby Bizzare czy Playboy.

Jej pseudonim nawiązuje do niemieckiej aktorki Dity Parlo. Dita von Teese była jedną z pierwszych modelek, które pomyślały o stronie internetowej. Jej oficjalna strona istnieje już od 1992 roku.

Modelka wystąpiła w kilku filmach oraz teledyskach, między innymi dla Marilyna Mansona, z którym wzięła ślub w 2005 roku. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i już w styczniu 2007 para postanowiła zakończyć związek.

Podobne artykuły :

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.