Ford pozywa Polkę

Jedna z największych na świecie agencji modelek – Ford, oskarżyła osiemnastoletnią Polkę Karolinę Wąż o ucieczkę do konkurencji i zerwanie kontraktu. Ford nie tylko pozwał Polkę, ale także agencję Women, w której kobieta obecnie pracuje.

Polka jest stosunkowo nową twarzą w branży. Mimo tego ma na swoim koncie współpracę z Chanel, Michaelem Korsem, Marcem Jacobsem, Celine i Fendi. Jej sesje zdjęciowe można było podziwiać na łamach magazynów „i-D”, „Vogue”, „Danzed and Confused” i innych. Jak twierdzi Ford – wydał fortunę, żeby rozkręcić międzynarodową karierę Polki.

Wraz z Karoliną Wąż do agencji Woman przeszła także Kanadyjka Alana Zimmer, która już od kilku lat znana jest na światowych wybiegach. Ford zarzuca modelkom pogwałcenie trzyletniego kontraktu, który jeszcze się nie skończył i stanowczo żąda zapłaty kary w wysokości miliona dolarów od każdej z nich.

Z wypowiedzi ekspertów wynika, że całe zamieszanie w znaczny sposób pomoże rozwinąć międzynarodową karierę osiemnastoletniej Karolinie. Dzięki tej sprawie wszyscy będą wiedzieć, kto to jest Karolina Wąż i łączyć jej nazwisko z twarzą.

Jak podaje „Daily Telegraph”, wojna o modelki między Fordem a Women rozpoczęła się dwa lata temu, kiedy to ten pierwszy został oskarżony o podkupowanie popularnych modelek, pracowników, a także wykorzystywanie poufnych informacji.

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.