Natalia Siwiec – o tej pani słyszał już chyba każdy

Fotomodelka, która ogromną popularność zdobyła pokazując się na stadionach podczas zakończonych niedawno mistrzostw europy jest doskonałym dowodem na to, iż tego typu imprezy promują nie tylko piłkarzy i trenerów.

Zresztą, prawda jest taka, że nie tylko ona na tym skorzystała. Już dwa lata temu podczas piłkarskich mistrzostw świata w RPA wypromowała się Larissa Riquelme, fanka reprezentacji Paragwaju. Między innymi dzięki temu stała się najlepiej opłacaną modelką w Paragwaju w 2010 roku, a do tego wystąpiła w argentyńskiej wersji Tańca z Gwiazdami.

Wracając do pani Siwiec, jej zdjęcia pojawiały się już między innymi w takich magazynach jak CKM, Playboy oraz Maxim. Podobno jej zdjęcia mają znaleźć się również w sierpniowym wydaniu magazynu Playboy, więc wielbiciele jej wdzięków powinni być zadowoleni. Modelka może się też ona pochwalić występami w teledyskach. Są to „Trójwymiarowy biznes” grupy Trzeci wymiar, a także „Superlover” zespołu Groovebusterz.

Modelka urodziła się 1 sierpnia 1983 roku w Wałbrzychu. Jej wymiary są prawie idealne (87-59-89). Warto zajrzeć na jej oficjalną stronę internetową (nataliyah.com), na której można znaleźć bardziej szczegółowe informacje oraz obejrzeć zdjęcia modelki.

Podobne artykuły :

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.