Broadway Street – The Show

Pod koniec marca w Filharmonii Białostockiej zaprezentowany zostanie spektakl Broadway Street – The Show, którego twórcą jest Jakub Wocial.

Zadebiutował on w „Tanz der Vampire” Romana Polańskiego, a aktualnie gra między innymi dla berlińskiego Theater des Westens. W obsadzie Broadway Street – The Show znajdą się tacy artyści jak: Marta Czerska (występująca w Londynie oraz Lizbonie), Esther Hehl (niemiecka aktorka musicalowa), Edyta Krzemień (znana z musicalu „Les Misérables”) i Natalia Wojciechowska (solistka Polskiego Baletu Narodowego).

Nad oprawą wizualną koncertu czuwa Grzegorz Sakowicz, natomiast widzowie będą mogli zobaczyć m.in. „Chicago”, „Taniec Wampirów” i Upiór w Operze”. Dzięki specjalnym oprawom (aktorskim, wizualnym i graficznym) aranżacje będą w większym stopniu pobudzały zmysły widzów oraz wpływały na ich emocje.

Broadway Street – The Show odbędzie się w Filharmonii Białostockiej już dwudziestego dziewiątego marca. Bilety dostępne są w cenach od 50 do 300 złotych, a koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.