Nadchodzi kolejny Jarocin Festiwal

W piątek 20 lipca rozpocznie się kolejna edycja festiwalu w Jarocinie. Festiwalu, który ma najdłuższą historię ze wszystkich polskich imprez tego typu!

Podczas trzech dni imprezy na scenie pojawią się giganci polskiej sceny muzycznej, a osoby którym to nie wystarczy, będą mogły bawić się podczas występów zagranicznych gwiazd. Będą to między innymi: Within Temptation, Biohazard oraz Against Me! Wracając do przedstawicieli rodzimej sceny muzycznej, najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście koncert z okazji trzydziestolecia kultowej, lecz nadal żywej i – co ważniejsze – wciąż porywającej grupy Kult.

Warto dodać, iż będzie to jedyny koncert, jaki grupa zagra z okazji tej okrągłej rocznicy, co dla fanów będzie nie lada gratką. Tym samym występ Kultu spokojnie można określić mianem jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata w Polsce.

Innymi czołowymi zespołami znad Wisły, które zagrają na festiwalu są: Coma, Illusion, KSU, Voo Voo, czy Nosowska. Oczywiście, jest to jedynie niewielka część artystów, którzy wystąpią podczas Jarocin Festiwal 2012. Pełną listę zaproszonych gości można znaleźć na stronie internetowej jarocinfestiwal.pl.

Na stronie festiwalu będzie można znaleźć również przydatne informacje na temat tego, jak dojechać na tę wyjątkową na imprezę, gdzie można się zatrzymać, a także gdzie kupić bilety. Osoby zainteresowane tematem będą też mogły poznać historię festiwalu oraz obejrzeć obszerną galerię.

Bilety jednodniowe kosztują 95 zł, natomiast karnet na cały festiwal 135 zł.