Queen we Wrocławiu

7 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się niesmakowite show w wykonaniu legendarnego zespołu Queen w towarzystwie Adama Lamberta, a wszystko to w ramach festiwalu Rock in Wrocław.

Queen to zespół, który swoją największą popularność zdobył w latach 70. i stał się największą legendą muzyki rockowej. Piętnaście albumów studyjnych oraz pięć koncertowych przełożyło się na sporą liczbę utworów, z których większa część przez bardzo długi czas górowała na pierwszych miejscach list przebojów. Warto także dodać, że liczba sprzedanych płyt przekroczyła ponad trzysta milionów, co jest bardzo imponującym wynikiem.

Koncert we Wrocławiu jest nie tylko pierwszym przed polską publicznością, ale także jednym z nielicznych w Europie, więc można być pewnym tego, że nie zabraknie na nim fanów i miłośników muzyki Queen. Wybierając się na koncert można liczyć nie tylko na wspaniałe wykonanie takich kultowych utworów jak „Bohemian Rhapsody“, „We will Rock you“, „We Are The Champions“, ale także na niesamowitą oprawę świetlną oraz multimedialną.

Przed koncertem Queen + Adam Lambert wystąpi IRA wraz z m.in. Grzegorzem Markowskim i Tomaszem Lipnickim. Więcej informacji o biletach, koncercie oraz festiwalu można znaleźć na stronie internetowej organizatora.