Rock in Rio – Lenny Kravitz i Maroon 5 na żywo

W dniu dzisiejszym, ramach Rock in Rio Lizbona, internauci z całego świata mogą na żywo obejrzeć transmisje z występów Lenny’ego Kravitza i Maroon 5.

Transmisja dostępna jest na kanale youtube.com/user/rockinrioeuvou. Warto wspomnieć o tym, że internauci mogą samodzielnie wybrać kamerę, z której będzie wyświetlany obraz, a jeżeli mają dostęp do szybkiego internetu, to na pewno nie będą narzekali na jakość transmisji.

Lenny Kravitz

Muzyk urodził się 26 maja 1964 roku w Brooklynnie. Naprawdę nazywa się Leonard Albert Kravitz i jest nie tylko wokalistą, ale również basistą, perkusistą, kompozytorem, producentem i autorem tekstów. Co ciekawe, wszystkiego nauczył się sam.

Maroon 5

Artyści tworzący Maroon 5 w latach 90. grali jako Kara’s Flowers. Pierwszą płytę wydali jednak dopiero po zmianie nazwy – w 2002 roku ukazał się album „Songs About Jane”. Na ich drugi album fani musieli czekać aż 5 lat, ale „It Won’t Be Soon Before Long” został przez nich dobrze przyjęty. Najnowsze krążki Maroon 5 to „Hands All Over” z 2010 roku i „Overexposed” z 2012.