Warsztaty stylizacji GLAMOUR

W tym roku, już ponad trzeci Centrum Cybernetyki, Fashion Project oraz miesięcznik Glamour organizują warsztaty stylizacji, w których mogą wziąć udział wszyscy ci, dla których moda i stylizacja stanowi największe hobby.

Impreza jest skierowana głównie do osób młodych, których marzeniem jest pracować w magazynach modowych, reklamach czy domach mody na stanowisku Visual merchandiser.

W programie znajdziemy wiele ciekawych wykładów (poprowadzą je takie światowe sławy jak: Ina Lekiewicz, Paweł Marczewski, Paula Dzwigała-Rouge Bunny Rouge, Maciek Banasiak, Bartek Michalec, Gabriela Czerkiewicz, Jonasz Fuz, Marcin Świderek i Pomada Showroom), ale także ćwiczeń praktycznych, które są niezwykle istotne w tym fachu. Nie obędzie się bez sesji fotograficznych i analizy trendów. Podczas ten wspaniałej imprezy będziemy mogli nie tylko samodzielnie przygotować profesjonalną sesję mody, ale także skorzystać z pomocy fryzjerów, wizażystów, wysokiej klasy studia fotograficznego oraz ubrań pochodzących z najnowszych kolekcji.

Dokładny program:
– Przygotowanie własnej stylizacji w trendzie wybranym przez prowadzących
– Zbudowanie moodboardu do jednego z tematów (reklama tv, kampania reklamowa domu mody, stylizacja do sesji magazynu modowego, stylizacja witryny domu mody, pokaz mody)
– Analizy trendów z działem mody GLAMOUR
– Współpraca z showroomami – wizyta showroomu Pomada Showroom
– Akcesoria w stylizacji
– Przegląd światowych stylistów
– Hair & Make-up w stylizacji: Paula Dzwigała
– Praca z modelką/ modelem: przygotowanie stylizacji do sesji mody
– Praca z fotografem mody: przygotowanie sesji
– Budowanie portfolio
– Wykłady gości specjalnych

Warto się starać, gdyż wszystkie wykonane prace zostaną poddane ocenie jury Glamour, a najlepsza zostanie nagrodzona możliwością odbycia stażu w dziele modowymi miesięcznika. Warto dodać, że każdy z uczestników otrzyma różnego rodzaju zniżki i rabaty, które można wykorzystać w salonach GARAŻ i ALTERNA.

Całość odbędzie się w Warszawie w Centrum Cybernetyki, w dniach 29 – 31 lipca 2011. Koszt wzięcia udziału to 890 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatorów.