Wrocławianie na Polanie

Już 1 lipca wystartuje kolejna edycja kampanii „Wrocławianie na Polanie”, której celem jest zachęcenie jak największej liczby mieszkańców miasta do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Z okazji akcji w każdą niedzielę lipca i sierpnia we wrocławskim parku Południowym i Zachodnim organizowane będą wszelkiego rodzaju atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych, których głównym celem jest przekonanie wrocławian do uprawiania sportów, aktywności na świeżym powietrzu i korzystania z terenów zielonych. Tych zaś Wrocław ma bardzo dużo i naprawdę jest w czym wybierać.

Podczas wszelkiego rodzaju rodzinnych pikników popularyzowane będą zachowania proekologiczne, a także edukowanie przyszłych i obecnych właścicieli czworonogów do sprzątania po swoich pupilach.

Organizator kampanii, czyli Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju, zaprasza wszystkie osoby, instytucje oraz fundacje i stowarzyszenia do wzięcia współudziału w akcji „Wrocławianie na Polanie”. Współpraca z każdym, kto mógłby zarazić wrocławian pasją do zachowań proekologicznych, sportu oraz prowadzenia aktywnego trybu życia, z pewnością okaże się niezwykle owocna.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej kampanii.