Najnowszy zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy ma w sobie moc

przebudzenie-mocy

Trailer, który ukazał się w sieci jest drugą zapowiedzią najnowszych “Gwiezdnych wojen”, ale dopiero teraz twórcom udało się uspokoić fanów i udowodnić, że nowy film ze świata Star Wars nie powinien rozczarować.

Wspomniany trailer jest dłuższy o 30 sekund od tego, co ukazało się pod koniec zeszłego roku. Dzięki temu można zobaczyć więcej, ale nie chodzi tylko o ilość, ale również o wartość prezentowanego materiału, a na to nie można narzekać. Nie dość, że w jednym ujęciu dobrze widać kultowego robota R2D2, a w pewnym momencie pojawia się uszkodzona maska Lorda Vadera, to na końcu trailera pojawia się nieśmiertelna para kosmicznych pilotów: Han Solo i Chewbacca. W dodatku Han Solo zwraca się do swojego kompana słowami “Chewie, jesteśmy w domu” – czy można było chcieć czegoś więcej?

Zwiastun spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem internautów, którzy w ciągu kilkudziesięciu minut obejrzeli go 2 miliony razy. Jeżeli jeszcze nie widzieliście nowego zwiastuna filmu “Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, to znajdziecie go poniżej: