Nie zmienią Iron Mana

Avengers

Znany z tytułowej roli Iron Mana w filmowych adaptacjach popularnej serii komiksowej firmy Marvel Comics Group, Robert Downey Jr. pojawił się również jako odtwórca tej postaci na planie filmu “Avengers”.

Grupa strażników prawa składająca się z samych superbohaterów (niektórzy z nich, jak Thor czy Kapitan Ameryka mają też swoje własne filmy), ma powrócić wkrótce w kolejnych filmach. Na razie zapowiadane są już dwa kolejne obrazy opowiadające o tej drużynie. Nie znane są jeszcze szczegóły dotyczące reszty obsady tych filmów. Nie wiadomo też z jakimi przeciwnikami tym razem zmierzą się Avengers.

Do niedawna pojawienie się Downey Jr. w roli Iron Mana w kolejnych dwóch filmach stało pod znakiem zapytania, zwłaszcza że aktor zapowiedział, że nie weźmie udziału w kręceniu czwartego solowego filmu o Iron Manie. Komentatorzy tej decyzji twierdzą, że jak zwykle o wszystkim zadecyduje odpowiednia stawka, którą trzeba zaoferować aktorowi.

Choć niektórzy nie wyobrażają sobie żadnego innego aktora w tej roli, zdaniem części widzów nie jest to wielkie wyzwanie aktorskie i w Iron Mana mogą wcielić się inni aktorzy.

Autorem tekstu jest Rafał Chojnacki