Bastion od Humble Bundle

O wydanej przez Warner Bros Interactive Entertainment grze Bastion pisaliśmy już kilkukrotnie, a to dlatego, że jest to pozycja godna uwagi.

Humble Weekly Sale

Tym razem gra trafiła do Humble Weekly Sale, a więc można ją kupić za dowolną kwotę i przy okazji wspomóc potrzebujących. Aby to zrobić, należy odwiedzić stronę humblebundle.com/weekly i dokonać zakupu. Jeżeli kogoś nie interesuje bonusowa zawartość, klucz do Steam może otrzymać już za jednego dolara. Gra nie posiada zabezpieczeń i działa na systemach Mac, Windows i Linux.

W chwili publikowania tego tekstu zostały jeszcze 3 dni, 5 godzin i kilkanaście minut na złożenie zamówienia. Po tym czasie kupienie Bastionu po dowolnej cenie nie będzie możliwe.

Fabuła Bastionu

W Bastionie przedstawiono losy chłopca, którego świat spotkała potężna katastrofa. Chłopak postanawia walczyć, więc nadzieja nie jest stracona.

Jeżeli zainteresowała Was gra Bastion, możecie zapoznać się z naszym cyklem Tydzień z grą Bastion. Znajdziecie tam ciekawe informacje na temat produkcji studia Supergiant Games.