Pomarańczowy do Pomarańczowego

pomaranczowy-do-pomaranczowego

Zagraj w Pomarańczowy do Pomarańczowego – to zabawna gra z gatunku gry logiczne z klockami i innymi kształtami. Pomarańczowa kula chce dotrzeć do swojego przyjaciela – pomarańczowej kostki, ale nie może, ponieważ inne klocki ją blokują.

Zakończyłeś poziom, gdy dwa pomarańczowe przedmioty dotykały się przed cztery sekundy. Przeszkody, na które się natkniesz, to czerwone obiekty, które możesz wyeliminować po prostu na nie klikając; niebieskie obiekty, których nie możesz wyeliminować, choćbyś nie wiem jak się starał oraz unoszące się, fioletowe obiekty, które spotkasz pod koniec.

Gra ma 30 poziomów. Przez pierwsze 13 poziomów będziesz się musiał uporać wyłącznie z czerwonymi przeszkodami, więc te poziomy ukończysz relatywnie łatwo. Od poziomu 14 będziesz musiał radzić sobie z nieklikalnymi, niebieskimi obiektami. Jeśli chcesz ukończyć kolejne poziomy, będziesz musiał eliminować czerwone obiekty, aby pomarańczowa kula mogła toczyć się w stronę pomarańczowej kostki. Na końcu gry, od poziomu 21 będziesz musiał uporać się również z fioletowymi kształtami, na które także można klikać. Fakt, że się unoszą, utrudnia sprawę, gdyż pomarańczowa kula będzie się od nich odbijać i oddalać przez to od pomarańczowej kostki. Na tych poziomach ważne jest, aby usuwać odpowiednie obiekty we właściwym momencie. W grze można uzyskać 9 osiągnięć: pierwsze 3 osiągnięcia zależą od liczby ukończonych poziomów, kolejne 3 od liczby usuniętych obiektów, a ostatnie 3 – od całkowitej liczby zdobytych punktów.

Po ukończeniu wszystkich poziomów i zdobyciu wszystkich osiągnięć, zakończyłeś grę. Ile czasu będziesz potrzebował, aby ją ukończyć? Szukasz innej gry online? Wejdź na Wyspagier.pl i kliknij Zagraj!