Profesjonalne wyposażenie e-sportowca

esport

Podobnie jak w tradycyjnych sportach, także w konkurencjach elektronicznych zawodnik potrzebuje wyspecjalizowanego sprzętu, aby móc zwyciężać w najpoważniejszych klasach zawodów. Czym dla koszykarza są buty sportowe, tym dla gracza FPS jest z pewnością jego myszka komputerowa.

W naszym kraju dostępna jest coraz większa liczba pierwszorzędnych akcesoriów dla graczy, które mogą efektywnie przyspieszyć rozwój kariery młodego e-sportowca.

Gracze z Polski regularnie zajmują czołowe miejsca w prestiżowych ligach sportów elektronicznych. Nasz kraj słynie z obiecujących talentów gamingowych. Sytuacja ta sprawia, że nasz rynek stał się również bardzo ważny dla producentów wszystkich dostępnych typów sprzętu dla graczy. Takie marki jak Akracing, Razer czy E-Blue inwestują coraz większe środki w promocję swoich produktów wśród polskich użytkowników. W rodzimych sklepach można nabyć wszystkie nowości w momencie ich światowej premiery, co świadczy o tym, że nasz kraj przez producentów sprzętu gamingowego zdecydowanie traktowany jest jako rynek pierwszej kategorii.

turniej

Liczba aktywnych sklepów dla graczy rośnie co kwartał. Przede wszystkim oferują one komponenty, które mogą posłużyć do budowy komputera PC. Sklepy dla graczy nie tylko oferują karty graficzne, procesory czy dyski twarde, ale również chętnie służą doradztwem na temat charakterystyki technicznej oraz kompatybilności sprzętu do gier. Jednak sprzęt komputerowy to tylko fundament nowoczesnego sklepu dla graczy. Co go powinno wyróżniać, to przede wszystkim oferta unikalnych akcesoriów podłączanych do PC lub konsoli, a skoncentrowanych na funkcjach gamingowych. Największym popytem cieszą się oczywiście klawiatury i myszki dla graczy. Wielu e-sportowców inwestuje również w dobrej klasy słuchawki, oczywiście w wersji umożliwiającej komunikację online za pomocą mikrofonu. Od kilku lat podstawowym ogniwem wyposażenia stanowiska do gier stały się fotele gamingowe. E-sportowcy wykorzystują je nie tylko podczas treningu w domowym zaciszu, ale także w trakcie oficjalnych występów na ESL One czy Intel Extreme Masters. Liderami rynku, którzy sprzedają najbardziej poszukiwane fotele dla graczy, są brandy Akracing, Diablo oraz DXRacer. Istnieje szeroka grupa akcesoriów, które stosowane są tylko w bardzo wyspecjalizowanych grach. Należą do nich przykładowo kierownice wyścigowe, joysticki lub części do budowy symulatorów lotu.

Wszystkie wymienione akcesoria dla graczy znajdziecie w sklepie Gamera.pl. Tysiące unikalnych konstrukcji produktowych pozwolą wam stworzyć optymalny zestaw gamingowy dla ambitnego e-sportowca.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.