Książka Nit Grzegorza Woźnego – uchylamy rąbka tajemnicy

Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam jedynie okładkę książki „Nit”, dlatego też najwyższa pora uchylić nieco rąbka tajemnicy.

Tytuł nowej książki Grzegorza Woźnego można traktować dosłownie, gdyż w rzeczywistości jest to metalowy element wykorzystywany do łączenia ze sobą różnych elementów. Może się to zatem odnosić do połączonych historii bohaterów pojawiających się na kartach książki.

Akcja książki toczy się w 2008 roku (od maja do lipca). Obserwujemy zatem, jak Władimir Putin zostaje premierem, Podolski strzela pamiętną bramkę podczas Mistrzostw Europy a fiat Iwony obchodzi 35 urodziny.

Czytelnicy, którzy mieli okazję być w Londynie, na pewno rozpoznają miejsce, w który rozpoczyna się historia. Jest to bowiem Stansted, jedno z najpopularniejszych angielskich lotnisk. Stamtąd bohater (Bogdan Trzmiel) leci samolotem do Wrocławia, a następnie… dzieje się wiele.

Ci, którzy zapoznali się kiedyś z prozą Charlesa Bukowskiego i pokochali jego lakoniczny styl, na pewno szybko odnajdą się również podczas lektury „Nit”.

Już niebawem opublikujemy kolejne informacje!

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.