Nowe audiobooki: Nim nadejdzie mróz i Za wszystko trzeba płacić

W najbliższym czasie obędzie się premiera dwóch nowych audiobooków. Pierwszym z nich będzie „Nim nadejdzie mróz” Henninga Mankella, a drugim „Za wszystko trzeba płacić” Aleksandry Marininy.

Zobacz również: Henning Mankell – Piramida (audiobook)

Nim nadejdzie mróz

Jest to historia kryminalna opowiedziana z perspektywy kobiety. Latem 2001 roku córka policjanta Kurta Wallendera kończy szkołę policyjną i ma zamiar rozpocząć pracę w policji. Nagle jednak dochodzi do serii niewyjaśnionych spraw, takich jak podpalenie łabędzi czy morderstwo pewnej kobiety. Znany czytelnikom Mankella policjant zajmuje się tymi sprawami, ale kompletnie nie interesują go teorie jego inteligentnej córki.

Nim nadejdzie mróz
Henning Mankell
książka audio

Czyta: Leszek Filipowicz
Data premiery: 25.04.2012 r.
Nośnik: 2 CD (mp3)
Cena: 49,90 zł

Za wszystko trzeba płacić

Kryminał autorstwa Aleksandry Marininy przedstawia historię Natalii Kamieńskiej, która zostaje poproszona o pomoc przez mafiosa Denisowa i próbuje odnaleźć mordercę jego przyjaciółki. Nie podoba się to przełożonym Natalii, która zostaje oskarżona o kontakty ze światem przestępczym. Jakby tego było mało, wiele wskazuje na to, że Denisow prowadzi podwójną grę i wcale nie potrzebuje pomocy.

Za wszystko trzeba płacić
Aleksandra Marinina
książka audio

Czyta: Roch Siemianowski
Data premiery: kwiecień 2012
Nośnik: 1 CD (mp3)
Cena: 34,90 zł