Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o japońskiej popkulturze

Zapowiadana jakiś czas temu książka „Inspirująca i inspirowana. Popkultura japońska” trafiła w końcu do sprzedaży. Wszyscy miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni mogą zatem sięgnąć po rzetelnie opracowane i wydane w przystępnej formie informacje.

Książka ukazała się pod redakcją Adrianny Wosińskiej, a każdy z autorów skupia się na którejś z wielu dziedzin japońskiej popkultury. Ponieważ zainteresowanie Japonią nieustannie rośnie, na co wpływ mają japońskie kreskówki (anime) i komiksy (manga), książka z pewnością będzie cieszyć się dużą popularnością.

W publikacji Wydawnictwa Kirin „Inspirująca i inspirowana. Popkultura japońska” znaleźć można informacje o stosunkach japońsko-koreańskich, grach, mandze, anime, hip-hopie i kilku innych, interesujących rzeczach.

Przy okazji warto wspomnieć, że oprócz książek poświęconych Japonii, wydawnictwo w swoim sklepie internetowym posiada także wiele ciekawych mang, wśród których znajduje się na przykład rewelacyjny Death Note. Na stronie Świat seriali znaleźć można recenzję anime zrealizowanego na podstawie tego komiksu: Death Note – doskonałe anime dla inteligentnych widzów.

Przypominamy, że jednym z patronów medialnych książki poświęconej japońskiej popkulturze jest PopKultura.info, natomiast więcej informacji na temat tej publikacji można znaleźć na stronie wydawnictwa.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.