Wydawnictwo Znak

Wydawnictwo Znak ma naprawdę długą historię, dzięki czemu jeżeli chodzi o wydawanie książek, posiada duże doświadczenie. Nic w tym dziwnego, skoro Grupa Wydawnicza Znak działa już od 1959 roku.

W ofercie wydawnictwa znaleźć można książki, które śmiało można uznać za pozycje obowiązkowe na półce każdego czytelnika. Przykładem mogą być publikacje Czesława Miłosza, Umberto Eco czy Ryszarda Kapuścińskiego. Ponieważ w chwili obecnej Wydawnictwo Znak w swojej ofercie ma publikacje wielu wybitnych i chętnie czytanych autorów, bez obaw wydaje je w nakładach, które jak na polskie realia są naprawdę duże.

Literatura piękna, non-fiction, historia, książki dla dzieci i młodzieży (których najlepszym przykładem są Przygody Mikołajka autorstwa René Goscinny’ego) – oferta wydawnictwa jest tak skonstruowana, że każdy czytelnik może wybrać książkę, która pozwoli mu przeżyć niezapomnianą przygodę.

Jedną z pozycji pochodzących z oferty wydawnictwa, która została przez nas zrecenzowana jest książka Robokalipsa (Daniel. H. Wilson).

Oficjalna strona Wydawnictwa Znak:
www.znak.com.pl

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.