Pierwszy kulturalny konkurs – książka TY Zorana Drvenkara

Ponieważ jeden z internautów narzekał ostatnio w komentarzu na wysokie ceny książek, postanowiliśmy coś z tym zrobić i dzisiaj ogłaszamy pierwszy z wielu konkursów, dzięki którym możecie wygrać najnowsze i najciekawsze książki.

Wydawnictwo TELBIT

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo TELBIT, natomiast nagrodami 3 egzemplarze książki Zoran Drvenkar – TY. Więcej informacji na temat powieści znaleźć można na stronie wydawnictwa, natomiast u nas już niedługo zostanie opublikowana jej recenzja.

Zadanie konkursowe

Jest bardzo proste, dlatego też każdy może spróbować swojego szczęścia. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie tyle ważne jest szczęście, co udzielenie sensownej odpowiedzi na pytania konkursowe.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy polubić naszą stronę na Facebooku (dzięki temu nigdy nie ominą Was żadne konkursy oraz teksty związane z popkulturą) i odpowiedzieć w komentarzu na dwa poniższe pytania (nie zapomnijcie o podaniu swojego adresu e-mail!):

1. W ofercie Wydawnictwa TELBIT można znaleźć wiele ciekawych tytułów, szczególnie w kategorii Literatura dla dorosłych. Podaj ten z nich, który Twoim zdaniem jest najciekawszy.
2. Co zrobisz, gdy pewnego dnia pojawi się przed Tobą szalony królik i będzie chciał oddać Ci walizkę pełną pieniędzy w zamian za tonę marchewek? Zgodzisz się bez wahania czy może będziesz szukał dziury w całym?

Przypominamy, że dzięki Wydawnictwu TELBIT wyłonimy aż trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma książkę „TY” autorstwa Zorana Drvenkara. Powodzenia!

Regulamin konkursu

1. Konkurs trwa od dziś do 6. listopada (do godziny 23:59).
2. Sponsorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo TELBIT.
3. W konkursie biorą udział odpowiedzi tych internautów, którzy polubią facebookowy profil i w terminie określonym w pkt. 1 zostawią komentarz pod tym tekstem.
4. Nagrody zostaną przyznane autorom trzech najciekawszych odpowiedzi.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie PopKultura.info w ciągu czterech dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową.
6. Nagrody będzie można odebrać we Wrocławiu w ciągu 10 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników, natomiast do zwycięzców spoza Wrocławia wyślemy je za pośrednictwem Poczty Polskiej.
7. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności.