VII Konkurs Fotograficzny Empiku

konkurs-fotograficzny-empiku

Miłośnicy fotografii mają świetną okazję do zaprezentowania swojej twórczości i powalczenia o atrakcyjne nagrody.

Wystartowała bowiem siódma edycja KFE, czyli Konkursu Fotograficznego Empiku, który kierowany jest do fotoamatorów. Wśród czekających na laureatów nagród znalazły się m.in. aparaty Nikon 1 J5 oraz monitory EIZO. W konkursie może wziąć udział każdy, ale warto postarać się i zgłosić naprawdę udane zdjęcie, bo konkurencja jest duża.

Termin zgłaszania zdjęć do konkursu

Zdjęcia zgłaszane do VII KFE powinny zostać przesłane do 30 czerwca przy pomocy formularza na stronie www.empikfoto.pl. W ramach zgłoszenia uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy fotografie. W tym roku konkurs rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach: Portret oraz Fotografia uliczna. Dodatkowo prace zgłaszane w każdej kategorii będą walczyły o Nagrodę Publiczności, którą w tegorocznej edycji jest dowolny kurs w Akademii Nikona, bon 200 zł na fotoksiążkę w empikfoto.pl oraz roczna prenumerata magazynu Digital Camera. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.empikfoto.pl/kfe,regulamin.html.

Wyniki VII Konkursu Fotograficznego Empiku zostaną ogłoszone w drugiej połowie lipca. Przypominamy, że VII Konkursu Fotograficznego Empiku przeznaczony jest dla fotoamatorów i nie mogą w nim startować profesjonalni fotografowie.

empik-foto

Skład jury: Paweł Duma (wykładowca w Akademii Nikona), Maciej Zieliński (redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Polska) oraz Krzysztof Basel (redaktor naczelny serwisu fotoblogia.pl). Niezależnie od wyników konkursu, wszyscy uczestnicy otrzymają kod, dzięki któremu będzie można zamówić odbitki w linii Premium lub Standard nawet z 60& rabatem.

Wszystkim czytelnikom, którzy zdecydują się na udział w konkursie życzymy powodzenia i połamania obiektywów. :-)