Najlepsza Książka na Wiosnę

Plebiscyt Najlepsza Książka na Wiosnę ma na celu wybranie najlepszych książek, których lektura dostarczy czytelnikom wiele przyjemności.

Jedną z powieści, która dostała się do finału w kategorii Fantasy i SF jest I tom serii, której nowy tom Kronik Awatarów ukazał się niedawno nakładem Wydawnictwa Telbit. Nominowana książka nosi tytuł „Epic” i jest powieścią, w której świat realny przenika się z grą komputerową.

Książka została dobrze przyjęta przez recenzentów, a czytelnicy z niecierpliwością czekają na kolejne tomy.

Najlepsza Książka na Wiosnę to plebiscyt organizowany przez portal Granice.pl. W poprzedniej edycji czytelnicy oddali ponad 23 000 głosów. Jeżeli cenicie sobie dobrą fantastykę, to możecie śmiało głosować na „Epic” – aby to zrobić, wystarczy że klikniecie w ten link: http://www.ksiazkanawiosne.pl/ksiazka,252208 i wybierzecie „Zagłosuj!”. Warto wspomnieć, że wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną nagrody książkowe.

Nakładem Wydawnictwa Telbit ukazały się na razie dwa tomy Kronik Awatarów: „Epic” oraz „Saga”, natomiast niebawem pojawi się również III część trylogii.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.