Nowy tom Kronik Awatarów

Nakładem Wydawnictwa Telbit ukazał się drugi tom trylogii Kroniki Awatarów. Książka nosi tytuł „Saga” i jest powieścią z pogranicza SF i fantasy.

Autorem trylogii jest Conor Kostick, który zasłynął jako autor pierwszej na świecie zarejestrowanej gry LARP. Pierwszym tomem Kronik Awatarów była powieść „EPIC”, która otrzymała wiele prestiżowych nagród. Na język polski przetłumaczył ją Dariusz Kopociński, za co przyznano mu grant Ireland Literature Exchange.

Fabuła powieści „Saga”

Zjawa, piętnastoletnia skaterka, szaleje w wirtualnym świecie i należy do anarchistycznego gangu punków. Dziewczyna stopniowo zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że drzemią w niej jakieś niezwykłe zdolności. Z tego powodu nieuniknione stanie się znalezienie odpowiedzi na pytania o to, kim naprawdę jest Zjawa oraz dlaczego musi walczyć z Czarną Królową.

Zaletą „Sagi” jest to, że powieść przypadnie do gustu również tym czytelnikom, którzy nie znają pierwszej części Kronik Awatarów. Ci, którzy mieli okazję zapoznać się z książką, zachwalają również wyjątkowo realistyczne opisy akrobacji, których nie znajdzie się w innych publikacjach.

SAGA. II tom trylogii Kroniki Awatarów
Conor Kostick
Wydawnictwo TELBIT

Przekład: Dariusz Kopociński
Cena brutto: 37,00 zł

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.