Wyniki drugiego kulturalnego konkursu

Kolejny konkurs dobiegł końca! Książki Wydawnictwa Znak cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że trzeba pomyśleć nad kolejnymi atrakcjami.

Na razie jednak należy ogłosić zwycięzców, a to jest naprawdę trudne zadanie. Wiele z nadesłanych przez Was odpowiedzi było świetnych – w większości przypadków teksty spokojnie mogłyby zostać opublikowane na stronie jako recenzje. Tylko kilka osób nie przejęło się regulaminem i poleciło książki, których w pod żadnym względem nie można uznać za świąteczne.

Bardzo żałujemy, że mogliśmy nagrodzić tylko dwie odpowiedzi. To jednak dopiero początek konkursowej strony popkultury, więc każdy będzie miał jeszcze szansę na wygraną.

Zwycięzcy drugiego kulturalnego konkursu to panie Danuta S. z Katowic i Katarzyna J. z Terespolu. Dane adresowe obu czytelniczek zostały już przesłane do wydawnictwa, więc niebawem do Waszych drzwi zawitają ciekawe książki.

Dziękujemy Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród, a tych, którym nie udało się wygrać, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który jeszcze przed świętami zostanie ogłoszony na stronie. Jeżeli zapiszecie się na nasz newsletter, dowiecie się o nim jako pierwsi.