Wyniki konkursu z grą Super Meat Boy

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj poznacie zwycięzcę w konkursie Wygraj grę Super Meat Boy, w którym do wygrania był klucz umożliwiający pobranie wspomnianej gry.

Było o co walczyć, bo ta niepozorna produkcja jest ogromnie wciągająca i chociaż na pierwszy rzut oka nie wygląda na grę, przy której można spędzić więcej niż godzinę lub dwie, to niektórzy członkowie naszej redakcji grają w nią już od kilku tygodni.

Z nadesłanych przez Was odpowiedzi musieliśmy wybrać tylko jedną, dlatego też po burzliwych naradach uznaliśmy, że najlepszą odpowiedź przesłał nam Łukasz P. i to właśnie do niego powędrował klucz.

Poniżej zamieszczamy zwycięskie uzasadnienie (zadanie konkursowe polegało na tym, aby uczestnik krótko uzasadnił, dlaczego to właśnie on powinien otrzymać egzemplarz gry Super Meat Boy):

„Myślę, że powinienem otrzymać keya do gry, ponieważ uwielbiam czerwone mięsko. :) Miło wspominam także wieczory, dni i poranki spędzone na Pegazusie grając w Mario. Przyjemnie byłoby przenieść się do tamtych dni wraz z nowym tytułem. Z recenzji wynika, że gra jest trudna i wymagająca, a ja lubię wyzwania.”

Podobają Wam się takie konkursy?