Wygraj grę Super Meat Boy

W niedzielę pisaliśmy o wyjątkowej grę Super Meat Boy, natomiast dzisiaj ogłaszamy konkurs, w którym możecie wygrać jeden egzemplarz tej produkcji.

W ramach przypomnienia: Super Meat Boy to rozbudowana gra platformowa, która nie rozczaruje nawet wymagających graczy. Wcielamy się w niej w kawałek mięsa, a naszym celem jest uratowanie ukochanej z rąk doktora Fetusa. Na gracza czeka ponad sto poziomów.

Zobacz również: Super Meat Boy – doskonała platformówka dla wymagających graczy

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że zapoznasz się z naszą recenzją i krótko uzasadnisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać egzemplarz gry Super Meat Boy. Zwycięzca dostanie od nas klucz umożliwiający dodanie gry Super Meat Boy do konta na Steamie, dzięki czemu w dowolnej chwili będzie mógł ją później pobrać na dysk i… grać.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres poczta[małpa]popkultura.info. Konkurs trwa od 24 do 28 lipca, natomiast zwycięzca zostanie ogłoszony już 29 lipca.

Przypominamy, że nagrodą w konkursie jest tylko klucz, gdyż jest to gra w wersji cyfrowej. Szczegółowy regulamin znajdziecie tu: regulamin konkursów, przy czym konkursu z grą Super Meat Boy nie dotyczy jego drugi punkt.