Leeloo w bandażach

Bohaterka filmu “Piąty element” od samego początku potrafiła zdobyć sympatię męskiej części widzów, a bandaże z powyższego zdjęcia na pewno jej tego nie utrudniały.

Piękna Leeloo (grana przez Millę Jovovich) została stworzona przez ziemskich naukowców, którzy sklonowali ją z próbek pozyskanych z wraku statku kosmicznego.

Kobieta nie chce, aby przeprowadzano na niej eksperymenty, dlatego też ucieka z laboratorium i szczęśliwym trafem spotyka Korbena Dallasa (w tej roli Bruce Willis), który jest byłym majorem sił specjalnych. Wspólnie wyruszają w niebezpieczną misję, która jest jedną z najlepszych filmowych przygód w historii kina.

Aktorka Milla Jovovich

Rola Leeloo to jedna z tych kreacji, w których Milla Jovovich oprócz pięknego ciała pokazała również talent aktorski, czego niestety nie można powiedzieć o jej występach w filmach z serii Resident Evil. W tych ostatnich liczą się wyłącznie efekty specjalne, które na dobrą sprawę niczym nie wyróżniają się na tle konkurencji, a pomimo tego produkcje te potrafią przyciągnąć widzów. Kto wie? Może widzowie robią to z sentymentu do obandażowanej Leeloo?