Miss Universe 2011

Źródło: okładka zagranicznego magazynu Playboy / youpode.com.br

Najnowszą Miss Universe została studentka z Angoli: Leila Lopes. Udało jej się pokonać aż 88 rywalek, wśród których była również Polka (Rozalia Mancewicz).

Najpiękniejsza kobieta globu uważana jest nie tylko za piękną, ale również mądrą. Koronę, która była potwierdzeniem tytułu Miss Universe 2011 wręczyła zwyciężczyni zeszłoroczna laureatka, pochodząca z Meksyku Jimena Navarrete.
Tytuł pierwszej wicemiss podczas Miss Universe 2011 przyznano Ukraince Olesi Stefanko, natomiast drugi otrzymała Brazylijka Priscilla Machado. Dwa kolejne miejsca przypadły Miss Filipin Shamcey Supsup oraz Miss Chin Lio Zilin.

Czy rzeczywiście Leila Lopes była najpiękniejszą ze wszystkich startujących w konkursie kobiet? Niektórzy mają co do tego wątpliwości, ale prawda jest taka, że zawsze znajdą się osoby, które w koronie widziałyby inną piękność. Tym bardziej, jeżeli na podium nie ma Polki.

Leila Lopes przyznała, że niczego by w sobie nie chciała zmienić i jest zadowolona ze swojego wyglądu. W tym akurat nie ma niczego dziwnego.