XVIII Przystanek Woodstock

Tegoroczny, osiemnasty już Przystanek Woodstock rozpocznie się w czwartek 2 sierpnia i trwał będzie do soboty 4 sierpnia.

Ten największy festiwal muzyczny w Polsce jak zwykle w ostatnich latach odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, a spodziewać można się na nim kilkuset tysięcy fanów muzyki.

Do największych gwiazd, które mają wystąpić podczas nadchodzącego Przystanku na dużej scenie trzeba zaliczyć Machine Head, Ministry, Damiana Marley’a, Sabaton, AntiFlag, czy The Darkness. Te nazwy z pewnością zrobią wrażenie na miłośnikach muzyki.

Jeżeli chodzi o najciekawszych reprezentantów polskiej sceny muzycznej, to na pewno warte uwagi są występy Vavamuffin, Happysad, Luxtorpedy, Elektrycznych Gitar, czy My Riot. Oczywiście, to tylko część wykonawców, którzy wezmą udział w festiwalu.

Jeżeli chodzi o małą scenę, interesujące powinny być koncerty November Project, Nocnej Zmiany Bluesa, Klezmafour, a także Empty Space.

Przystanek Woodstock to nie tylko muzyka. Osoby chcące wybrać się na spotkania ze znanymi postaciami mają możliwość zrobienia tego w Akademii Sztuk Przepieknych. Ludzie tacy jak kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, czy trener i ekspert piłkarski Andrzej Strejlau na pewno przyciągną wiele osób.

Oprócz tego, na Przystanku organizowanych będzie wiele innych akcji wartych zainteresowania. Mają one na celu między innymi promowanie ekologii, czy zbieranie krwi, której na wszystkich edycjach festiwalu oddawanych jest tysiące litrów.