Filmy dla lesbijek

Wbrew pozorom, nie chodzi tu o filmy należące do kategorii “Tylko dla dorosłych”, ale o zwyczajne produkcje, w których jedynie pojawiają się wątki lesbijskie lub gejowskie.

Serwisy internetowe umożliwiające oglądanie filmów w sieci wyrastają jak grzyby po deszczu, jednak jeżeli chodzi o tematykę LGBT (z ang. Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders), to dotychczas trudno było znaleźć serwisy, w których takie filmy byłyby dostępne. Twórcy serwisu OutFilm.pl postanowili coś z tym zrobić i tak powstała strona, na której oprócz tego, że filmy podzielone są na gatunki (dramat, komedia, romans i obyczajowy), istnieją również działy typu Gej i Les.

Dla każdego coś filmowego

Chociaż na chwilę obecną oferta nie rzuca na kolana, to warto zainteresować się filmem “Shortbus” w reżyserii Johna Camerona Mitchella. Ten erotyczny melodramat można znaleźć w dziale Les. Jest to historia seksuolożki, która nigdy nie przeżyła orgazmu. W pozbyciu się tego problemu pomaga jej Severin, która z kolei zawodowo zajmuje się dominowaniem mężczyzn. Jest jeszcze podglądacz Caleb i specyficzna para tworzona przez Jamiego i Jamesa.

Przypominamy, że chociaż wspomniana produkcja nie jest filmem porno, to przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Nie ma róży bez kolców

Niestety – OutFilm.pl nie jest dostępny za darmo, a ceny przedstawiają się następująco:

– koszt jednego filmu: od 6 zł,
– premiery: 12 zł,
– abonament miesięczny: 36 zł,
– abonament kwartalny: 72 zł.