Gra o tron 3

Gra-o-tron-3

Rekordowa oglądalność pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu „Gra o tron” była do przewidzenia. W samych Stanach Zjednoczonych obejrzało go ok. 4,4 mln widzów.

Gra o tron online

O wiele więcej osób obejrzało początek nowego sezonu „Gry o tron” w internecie, gdyż HBO udostępniło pierwszy odcinek („Valar Dohaeris”) dla wszystkich zainteresowanych. Stacja nie zrobiła tego po to, aby przekonać internautów do swojego serialu – już wcześniej „Gra o tron” była jednym z najczęściej ściąganych seriali w internecie.

Zainteresowanie serialem stworzonym na podstawie książek George’a R.R. Martina przez cały czas rośnie i najprawdopodobniej już wkrótce zapowiedziany zostanie czwarty sezon.

Trzeci sezon Gry o tron

Trzeci sezon przyniósł nowych bohaterów, wśród których znalazł się Mance Rayder (Król za Murem). Drugi odcinek serialu ukaże się 7 kwietnia 2013 r. w USA (w Polsce zaledwie dzień później), a jego tytuł to „Dark Wings, Dark Words”. Oprócz niego do końca kwietnia ukażą się jeszcze trzy odcinki: „Walk of Punishment”, „And Now His Watch is Ended”, „Kissed by Fire”.