Hell On Wheels – polska premiera już za 2 miesiące

Źródło: materiały prasowe / Chris Large / AMC

Kojarzycie stację AMC? Tak, to właśnie ona odpowiada za serial „The Walking Dead”. Firma AMC Networks Inc. jest również właścicielem Sundance Channel – stacji założonej przez Roberta Redforda, która umożliwia widzom obejrzenie bardziej wyszukanych treści.

Najnowszym projektem wspomnianej stacji jest serial „Hell On Wheels”. Jego polska premiera będzie miała miejsce 2 lutego 2012 roku, natomiast my już jutro zamieścimy dla Was recenzję pierwszego odcinka, abyście wiedzieli czy jest na co czekać.

Serial „Hell On Wheels” poświęcony jest Dzikiemu Zachodowi i składa się z dziesięciu godzinnych odcinków. W jedną z głównych ról wcielił się Anson Mount – amerykański aktor (wystąpił między innymi w filmie „Crossroads – Dogonić marzenia”), któremu towarzyszyć będą Ben Esler (znany z roli Chucka Tatuma w serialu „Pacyfik”) i Dominique McElligott (znana z roli Tess Bell w filmie „Moon”) Twórcami serialu są Joe i Tony Gaytonowie.

Źródło: materiały prasowe / Chris Large / AMC

Czy serial „Hell On Wheels” – a przynajmniej jego pierwszy odcinek – ma szansę dorównać „The Walking Dead”? O tym będziecie mogli przeczytać już jutro.