Trzeci sezon The Walking Dead

Chociaż wciąż nie wiemy w jaki sposób zakończy się drugi sezon najpopularniejszego serialu o zombie, to już pojawiły się informacje na temat jego ewentualnej kontynuacji.

Na początku uspokajamy zatem fanów: „The Walking Dead” nie skończy się na drugim sezonie i telewizja AMC już zamówiła jego kontynuację. Trzeci sezon serialu będzie miał swoją premierę w przyszłym roku.

Co się zaś tyczy drugiego sezonu, producentka serialu (Anne Hurd) ujawniła, że jednym z ważniejszych tematów przewijających się w następnych odcinkach będą relacje pomiędzy trójką głównych bohaterów (policjantem Rickiem, jego partnerem Shane’em oraz żoną pierwszego i byłą kochanką drugiego: Lori). Jeżeli dodamy do tego jej obecny stan, to szykują się naprawdę ciekawe, chociaż pewnie nieco zbyt przegadane, odcinki.

Przypominamy, że serial „The Walking Dead” jest adaptacją komiksu „Żywe trupy” i materiałów na odcinki na pewno na razie nie zabraknie: komiksowa seria składa się z 84 zeszytów, które zostały wydane czternastu tomach.

Tagi: , ,