Najseksowniejsze aktorki 2012 roku

Ostatni dzień roku to doskonały moment na przedstawienie listy ośmiu najseksowniejszych aktorek 2012.

1. Mila Kunis

Urodzona na Ukrainie Mila Kunis ma dwadzieścia dziewięć lat i już została uznana przez „Esquire” najseksowniejszą kobietą świata. Zagrała w między innymi w filmach „Czarny łabędź”, „Księga ocalenia” i „Ted”.

2. Anne Hathaway

Trzydziestoletnia Anne Hathaway urodziła się w Nowym Jorku. Zagrała Białą Królową w filmie „Alicja w Krainie Czarów”, ale to dzięki stworzeniu ciekawej postaci Kobiety-Kota w „Mroczny Rycerz powstaje” otrzymała drugie miejsce w naszym rankingu.

3. Vanessa Hudgens

Dwudziestoczteroletnia Vanessa Hudgens zdobyła sławę dzięki serii filmów High School Musical, w których wcielała się w Gabriellę Montez. W filmach „Sucker Punch” i „Spring Breakers” pokazała, że już dawno przestała być grzeczną gwiazdą Disneya.

4. Penelope Cruz

Ile by ich nie miała (a ma 38 lat), to i tak Penelope Cruz przez długie lata będzie przodować w rankingach najseksowniejszych kobiet. W tym roku wystąpiła w „Zakochani w Rzymie” i ponownie to potwierdziła.

5. Jennifer Lawrence

Wystąpiła w produkcji „Igrzyska śmierci” i z miejsca została uznana za najbardziej pożądaną kobietę świata. Jennifer Lawrence pochodzi z Kentucky i ma dopiero dwadzieścia dwa lata, więc jest najmłodszą kobietą w naszym zestawieniu.

6. Scarlett Johansson

Podobnie jak Hathaway, Scarlett Johansson również urodziła się w Nowym Jorku. Wystąpiła w takich filmach jak „Czarna Dalia”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Iron Man 2” i „Avengers 3D”. Ma dwadzieścia osiem lat i jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek przed trzydziestką.

7. Charlize Theron

Trzydziestosiedmioletnia Charlize Theron pochodzi z Benoni w Afryce. W 2012 roku zagrała w przereklamowanym „Prometeuszu” i „Królewna Śnieżka i Łowca”.

8. Christina Hendricks

Ostatnie miejsce w naszym zestawieniu Najseksowniejsze aktorki 2012 roku zdobyła Christina Hendricks. Aktorka pochodzi z Knoxville, ma trzydzieści siedem lat, a tym co wyróżnia ją spośród innych kobiet są naturalne piersi o rozmiarze 80G.

Zobacz również: Najseksowniejsze aktorki serialowe

Zgadzacie się z naszymi typami czy może macie inne kandydatki?