Serwisy z materiałami video w internecie

twoja-tv

Internauci zajmujący się tworzeniem własnych filmów powinni zainteresować się nowym serwisem Twoja.tv, który nie tylko oferuje różnorodne materiały filmowe, ale też pozwala dzielić się stworzonym przez siebie materiałem.

Serwis Twoja.tv to miejsce pełne filmów video tworzonych przez internautów i chociaż mogłoby się wydawać, że takich stron jest wiele (wystarczy wspomnieć o niezwykle popularnym serwisie YouTube), to wspomniana usługa wyróżnia się pewnym istotnym szczegółem, a mianowicie tym, że oferuje możliwość oglądania materiałów filmowych na specjalnym dedykowanym kanale. Jest on dostępny w wybranych sieciach kablowych, a o tym, co zostanie wyemitowane w telewizji, decydują sami użytkownicy serwisu poprzez oddawanie głosów z wykorzystaniem specjalnych żetonów na interesujące ich zdaniem treści. Dzięki tej niecodziennej funkcji twórcy video mogą cieszyć się emisją swoich materiałów w telewizji, a zwykli widzowie mogą samodzielnie wpływać na ramówkę, czego nie ma w przypadku tradycyjnych kanałów telewizyjnych.

Liczą się liczby

Jeżeli chodzi o liczby, to telewizja online Twoja.tv ma już 40000 widzów. Za materiały odpowiada 112 operatorów, a serwis ma 7 inwestorów. Liczba emisji filmów użytkowników w TV przekroczyła natomiast 50000.

Podstawowe kategorie filmów oferowanych w Twoja.tv to Film, Gry, Kulinaria, Motoryzacja, Muzyka, Podróże i Wydarzenia. Do tego dochodzą kategorie dodatkowe, w tym m.in. Animacja, Blog, Edukacja, Poradniki, Sport, Wiadomości i polityka oraz Zwierzęta, więc każdy internauta znajdzie tu coś dla siebie.

Może więc warto poświęcić odrobinę czasu i sprawdzić ofertę tego serwisu z materiałami video?