Taylor Lautner

Taylor-Lautner

Jednym z ciekawszych aktorów młodego pokolenia dla wielu nastolatek jest Taylor Lautner, znany większości fanów z popularnej sagi “Zmierzch”.

Aktor ten urodził się w roku 1992 w Grand Rapids, w stanie Michigan. Swoją karierę aktorską rozpoczął już jako jedenastolatek. Zagrał wówczas kilka epizodów w serialach i dubbingował postacie animowane. Dopiero po kilku latach dostał pierwszy angaż filmowy. Był to film pt. “Fałszywa dwunastka 2”.

Lautner u Madame Tussauds

Nie ma jednak co ukrywać, że to kultowa ekranizacja sagi przyniosła mu niezwykła popularność. Lautner szybko stał się idolem nastolatek, a jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że jest bardzo młody (21 lat), to prawdopodobnie jego przyszłość maluje się w kolorowych barwach. Dowodem na to może być chociażby jego woskowa figura w muzeach Madame Tussauds, która przyciąga tłumy wielbicielek.

Miłośnicy kina mogą natomiast powoli wypatrywać kolejnych ekranizacji z udziałem Lautnera ponieważ mimo ciętych uwag krytyków, producenci filmowi nadal chcą go angażować i wysyłają mu coraz to ciekawsze propozycje. Nazwisko Taylora ma przyciągnąć do kina jego fanki a to już wystarczy, aby w dzisiejszych czasach móc otrzymać dobrze płatną role filmową.