The Walking Dead 2 w Polsce

źródło: AMC Network

Serial „The Walking Dead” bardzo szybko zdobył miłośników na całym świecie. Dużym rozczarowaniem było jednak to, że pierwszy sezon liczył sobie tylko sześć odcinków.

Popularność serialu była jednak na tyle duża, że jego kontynuacja była rzeczą oczywistą. Pytanie, które zadawali sobie miłośnicy zombie było jednak związane z tym, kiedy „The Walking Dead 2” zostanie wyemitowany.

Na polskich ekranach serial pojawi się już w sobotę, 22 października o godzinie 22:00 (na kanale FOX). Fani mieszkający w Stanach Zjednoczonych będą natomiast mogli zapoznać się z dalszymi przygodami policjanta Ricka Grimesa i jego przyjaciół już 16 października.

Historia przedstawiona w serialu dotyczy apokalipsy. Zombie opanowały świat, natomiast ocalali ludzie stopniowo przekonują się, że nie tylko żywe trupy są dla nich zagrożeniem. Tytuł odcinka rozpoczynającego drugi sezon wciągającego serialu o zombie to „Miles Behind Us”.

Miłośnicy zombie już niedługo będą mogli przeczytać naszą recenzję najnowszej polskiej gry komputerowej Dead Island, która też dotyczy opisywanej tematyki.