Darksiders: Wrath of War (PC)

Darksiders to prosta gra akcji z kilkoma elementami charakterystycznymi dla RPG, która ukazała się dwa lata temu na konsole oraz PC.

Grafika gry nie przetrwała próby czasu, ale tytuł wciąż jest bardzo grywalną pozycją. Jeżeli ktoś chce przeznaczyć na granie kilkanaście lub kilkadziesiąt minut dziennie i nie ma zamiaru wczuwać się w fabułę ani też nie oczekuje od gry dużej ilości sekretów, wątków oraz otwartego świata, to gra Darksiders: Wrath of War będzie dla niego idealna.

Fabuła gry Darksiders 1

W grze wcielamy się w jednego z potężnych Czterech Jeźdźców Apokalipsy, którzy mieli przybyć na Ziemię w dniu ostatecznym. Bohater sterowany przez gracza zostaje zdradzony i przez to traci swoje moce oraz wierzchowca, a następnie zostaje zmiażdżony przez olbrzymiego demona. Gracz otrzymuje szansę na to, aby odkupić winy bohatera, co będzie się odbywało pod czujnym okiem Obserwatora.

Według oficjalnych informacji w Darksidersa powinni grać wyłącznie pełnoletni gracze, ale za wyjątkiem dużej ilości krwi, nie ma w grze zbyt wielu kontrowersyjnych treści. Producentem gry jest Vigil Games, natomiast tytuł został dobrze przyjęty przez graczy i recenzentów.

Wymagania gry

– Procesor Core 2 Duo 2.13 GHz,

– 2 GB RAM,

– karta grafiki 256 MB,

– 12 GB wolnego miejsca na dysku,

– system Windows XP lub nowszy.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.