Gry o zombie – Lollipop Chainsaw

Nieczęsto pojawiają się gry, których „pecetowcy” zazdroszczą „konsolowcom”. Wiele jednak wskazuje na to, że taką właśnie produkcją będzie Lollipop Chainsaw.

Miłośnicy zombie i ładnych kobiet będą zachwyceni, gdyż w grze będziemy mogli wcielić się w 18-letnią cheerleaderkę o imieniu Juliet Sterling. W dniu jej urodzin szkoła zostaje zaatakowana przez zombie. Dziewczyna doskonale wie, jak sobie z nimi radzić, więc bierze różową piłę i rusza do boju.

Oprócz możliwości oglądania niebezpiecznej 18-latki w akcji, gracze mogą również liczyć na specyficzny humor, co doskonale widać w poniższej zapowiedzi gry.

Producentem gry jest studio Grasshopper Manufacture, a wydawcą Warner Bros Interactive Entertainment. Gra ukaże się jedynie na konsole PS3 i X360 już w czerwcu 2012.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat występującej w filmiku modelki, to jest nią Jessica Nigri, która od dłuższego czasu siedzi w takich komputerowych/fantastycznych/zakręconych klimatach. Na jej stronie oficjalnej znaleźć można różne zdjęcia i filmy.