LittleBigPlanet wraca! Część 3 na PS3

little-big-planet-3-ps3

Popularna i sympatyczna gra znów się pojawia. Tym razem nasz bohater Sackboy pojawił się ze znajomymi. Kim są? Jak wyglądają i co mogą zrobić?

Swoop, Oddsock i Toggle zadziwią nas swoimi umiejętnościami. Pierwsza postać potrafi latać, więc dociera we wszystkie trudne miejsca. Umie również trzymać przedmioty oraz inne postacie, prócz największej – Toggle’a. Kolejną nową postacią jest Oddsock, który porusza się na czterech łapach. To nie pies, wilk, a… skarpeta. Odbija się od ścian, wysoko skacze i jednocześnie jest szybki.

Nie zabrakło miejsca dla naszego wielkoluda, który jednocześnie może być mały – wielki i silny, drobny i zwinny. Gra jest jak najbardziej ciekawa i nie wymaga wielkich umiejętności od gracza. Sam zwiastun zapowiada interesującą rozgrywkę bez stresu. Gra zapowiada się przyjemnie, łączy elementy przygodówki i strategii, choć nie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia wynikającego z wieloletniego gracza. Jest to idealna propozycja dla dzieci, których rodzice szukają łagodnej propozycji bez tony krwi na ekranie. Właściciele konsol mogą więc zacierać ręce.