Brooks Max – Zombie Survival

Czy zastanawialiście się kiedyś jak przetrwać atak hordy? Może uważacie, że zagrożenie ze strony tak zwanych „żywych trupów” to tylko mit i legenda?

Książka, o której wspomnę jest szczegółowym poradnikiem dotyczącym zombie. Jak rozpoznać powstałych z martwych? Jakie są sposoby ich unieszkodliwienia? Te wszystkie rzeczy znaleźć można w niniejszej publikacji, podobnie zresztą jak porady, które pomogą przeżyć w razie konfrontacji z tymi pozbawionymi ludzkich instynktów monstrów. Po lekturze nikt nie powinien mieć kłopotów z odpowiednim zabezpieczeniem przeciwko hordzie.

Jeżeli ktoś myśli, że to jedynie fantastyczne wymysły, po strawieniu książki może zrozumieć, że to wcale nie odległe przyszłościowe wybryki genetyczne, ale realne zagrożenie. Mało tego – autor podaje ciekawe, odnotowane przypadki ataków zombie i szczątki raportów ze spotkań z nimi.

Napisana przez Maxa Brooksa książka dostępna była w polskim przekładzie tylko w jednym wydaniu i więcej nie wprowadzono jej do obiegu, dlatego też są kłopoty z jej zdobyciem w naszym języku. Zawsze jednak istnieje możliwość przeczytania książki w oryginale.

Tytuł:  Zombie Survival
Autor: Brooks Max
Tłumaczenie: Erenfeicht Leszek
Wydawca: Red Horse
Ilość stron: 400
Rok wydania: 2007

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.