Fight Club Palahniuka w formie audiobooka

W najbliższy piątek (10 lutego) ukaże się pierwszy audiobook wydawnictwa Niebieska Studnia. Wydarzenie to jest o tyle wyjątkowe, że jako pierwszą nagrano powieść, którą wielu czytelników uważa za kultową.

Chodzi o „Fight Club” – głośną powieść Chucka Palahniuka, przedstawiającą historie ludzi, którzy szukają w życiu sensu. Narratorem książki jest młody mężczyzna cierpiący na bezsenność. Ponieważ rzeczy materialne nie dają mu radości, zaczyna uczęszczać na terapie dla śmiertelnie chorych osób.

Jego życie całkowicie zmienia poznanie Tylera Durdena, inteligentnego buntownika, który pragnie wywołać chaos, a jednym z kroków mających przybliżyć go do zrealizowania planu jest zakładanie tytułowych klubów walki.

Cytat „Pierwsza zasada klubu walki to nie rozmawiać o klubie walki” na stałe zapisał się w popkulturze, a teraz – dzięki wydawnictwu Niebieska Studnia – oprócz świetnej książki i rewelacyjnego filmu wyreżyserowanego przez Finchera, historię „Fight Club” można będzie poznać również z audiobooka.

Powieść czyta popularny polski aktor Borys Szyc, który doskonale wywiązał się ze swojego zadania.

Fight Club (Podziemny krąg)
Czyta: Borys Szyc
Wydawnictwo Niebieska Studnia

Czas nagrania: 5 godzin 51 minut
Cena: 29,90 zł

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.