Gra o tron w formie audiobooka

Znana wszystkim miłośnikom fantasy książka „Gra o tron” została wydana w formie audiobooka. Nie jest to jednak zwyczajna wersja z lektorem, tylko superprodukcja z udziałem wielu polskich gwiazd.

Dzięki temu, że nad nagrywaniem „Gry o tron” pracowało prawie 100 osób, słuchacze będą mogli na nowo odkryć świat stworzony przez George’a R.R. Martina. Wśród aktorów, których będzie można usłyszeć, znaleźli się Agata Kulesza, Maria Seweryn i Robert Więckiewicz. W rolę narratora wcielił się Krzysztof Banaszyk, a o wyjątkowe efekty dźwiękowe zadbała Audioteka. Nad powodzeniem projektu czuwał Krzysztof Czeczot, który objął funkcję reżysera.

Fragmenty audiobooka „Gra o tron” dostępne są w serwisie audioteka.pl, a premiera całości będzie miała miejsce 12 kwietnia. Poniżej prezentujemy krótką zapowiedź tej superprodukcji.

Za przygotowanie audiobooka odpowiadają Wydawnictwo ZYSK i S-ka oraz serwis audioteka.pl. Nagrania trwały prawie 3 miesiące, dzięki czemu słuchacze mogą liczyć na ponad 30 godzin nagrań.